Biežāk uzdotie jautājumi

Cik ilgi parasti ilgst Studentu Alfas kurss?
Studentu Alfa ir 10 nedēļu ilgs kurss. Viena tikšanās reize parasti ilgst apmēram 2h.

Vai man ir jābūt kristietim, lai piedalītos?
Nē.
Šī kursa mērķis ir iepazīstināt un informēt ikvienu. Pat, ja nekad dzīvē neesi bijis baznīcā, uzskati sevi par ateistu vai jau piederi kādai citai reliģijai.

Vai ir kāda dalības maksa?
Nē.
Studentu Alfas budžetu veido ziedojumi no cilvēkiem, kas šo kursu uzskata par vērtīgu. Bieži, ziedotāji ir parasti studenti – tie, kas izbaudījuši cik Alfa kurss ir foršs. Tomēr, ja arī tu vēlies, droši vari ziedot, lai atbalstītu Studentu Alfas kursa tālāku attīstību.

Vai varu pievienoties, ja esmu jau pirmās reizes palaidis garām?
Jā.
Tomēr, ja tiek izlaistas pirmās reizes, būs daudz grūtāk iekļauties diskusiju grupiņās. Kā arī, nedzirdot pirmos tematus, grūtāk būs saprast katru nākamo. Katra satikšanās reize ir kā puzles gabaliņš, kurš vēlāk vienkārši pietrūkst.

Vai drīkstu piedalīties, ja šobrīd nestudēju?
Studentu Alfas mērķauditorija ir studenti un nesen studijas beigušie studenti, kā arī jauniešiem, kuri studē vidusskolā. ☺
Rīgā norisinās arī pieaugušo Alfa katru otrdienu Baznīcas ielā 12a plkst.19:00.

Vai atnākot uz pirmo reizi man būs kādas saistības?
Nē.
Alfa kurss ir informatīvs un uz sadraudzību vērsts pasākums bez saistībām. Katrs var justies brīvi un jebkurā brīdī, kad vairs nevēlas piedalīties, dodies prom.

Kāpēc Studentu Alfa ilgst tikai 10 nedēļas? Vai vairākas tēmas, kas ir standarta Alfa kursā ir izlaistas?
Kurss ir 10 nedēļas garš, lai ērti ietilptu vienā studiju semestrī. Dažas no standarta 15 tēmām ir apvienotas, izceļot svarīgāko. Rezultātā studenti ātri var iegūt ieskatu visās tēmās.