Kas ir Alfa?

Alfa ir praktisks ievads Kristīgajā ticībā, piemērots tieši cilvēkiem, kas neapmeklē baznīcu, neko nezin par kristīgo ticību, kā arī jauniem kristiešiem vai vienkārši interesentiem. Kurss sastāv no 15 tikšanās reizēm. Līdzīgi Alfas kursi darbojas vairāk nekā 163 valstīs pasaulē – mājās, universitātēs, skolās, cietumos, baznīcās utt.

Kas ir Studentu Alfa?

Studentu Alfa ir pielāgota īpaši augstskolu studentiem – tā ir 10 nedēļu kurss, kas satur to pašu materiālu kā Alfa, izņemot to, ka tā ir ”izspiesta” (desmit nedēļās), ”sakoncentrēta” (30 minūšu uzrunās) un garšai pievienoti multimediju uzskates līdzekļi un aktivitātes.

Pēdējo 10 gadu laikā ir pierādījies, ka Studentu Alfa ar vairāk kā 600 šādiem kursiem, kas šobrīd norisinās pasaulē, ir viens no visefektīvākajiem veidiem kā studenti un jaunieši var izpētīt Kristīgo ticību. Vienkāršā stila dēļ tā ir tikusi organizēta tādās vietās kā universitātēs, restorānos McDonalds, baznīcās. Vienkāršā stila pēc tā ir tikusi organizēta sākot no universitātēm, līdz McDonalds, baznīcām un pat nakts klubiem.